Wyróżnienia


Czasem warto spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi blogerami.

Niezapomnianym wydarzeniem będzie zawsze dla mnie wygrana w pierwszym konkursie na Najlepszego Bloga Pocztówkowego: klik. Wygrana, która wiązał się nie tylko z uznaniem ze strony polskich fanów postcrossingu, ale także przybrała postać niezwykłej nagrody rzeczowej: klik
A to związany z nią baner, który przez ponad rok gościł u mnie na samym początku paska bocznego.


W 2013 odbyła się kolejna edycja konkursu, w której Przypadki Pocztówkowe zajęły również bardzo wysoką lokatę - czwartą. Jako że powyższy baner stał się po jej zakończeniu odrobinę nieaktualny z paska bocznego zawędrował tutaj, gdzie będzie go można podziwiać już zawsze.

Mam nadzieję, że zawsze będzie dopingował mnie do rzetelnego prowadzenia bloga.

2 komentarze:

 1. Według mnie takie wyróżnienie nie traci na aktualności - przecież wygrałeś w ubiegłym roku! Może na banerze powinien znaleźć się dopisek o edycji po prostu? Według mnie baner powinien wrócić na boczny pasek. Hough!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za komentarz.
   Według mnie wyróżnienie nie traci na aktualności, ale sam banerek już odrobinę jednak tak. Tym bardziej, że nie ma na nim daty. Ale nie chciałbym też zmodyfikowanej wersji - dostałem taki, gdy pewnie jeszcze nie wiadomo było czy kiedykolwiek zostanie zorganizowany po raz kolejny konkurs na najlepszego pocztówkowego bloga roku. I taki niech już zostanie.

   Ostatnio zrobiłem mały 'lifting" paska bocznego chcąc go nieco uprościć i wpadłem na pomysł dodania całej strony z wyróżnieniami. Podlinkowałem też posta w którym chwalę się nagrodą.

   Myślę, że wygląda nawet lepiej niż sam banerek na pasku bocznym.

   Usuń