niedziela, 18 grudnia 2011

Poczuj magię tych świąt. Odcinek 2 Wyślij kartkę z Gazetą.pl


Podaruj bliskim tradycyjną, drukowaną kartkę na Święta. Za darmo.

Gazeta Wyborcza, InPost i Paczkomaty zorganizowały bardzo ciekawą akcję, wzorowaną  na szwedzkim pomyśle. Teraz nie ruszając się z domu można wysłać pocztą do 5 bliskich osób ciekawą, świąteczną kartkę z własnym tekstem życzeń. Lub korzystając z InPost i Paczkomatów wysłać wybraną kartkę razem z płytą CD z kolędami i pastorałkami w wykonaniu Schola "Ars cantandi".

Jak to zrobić? Nic trudnego. Wystarczy zarejestrować się na portalu Gazeta.pl, wybrać jeden spośród 4 wzorów, napisać treść życzeń i podać adres bliskiej nam osoby. Jeśli chcemy, aby obdarowany dostał płytę procedura jest nieco bardziej skomplikowana. Zamiast adresu podajemy email osoby, której chcemy wysłać kartkę. Osoba ta dostaje wiadomość, że chcemy ją obdarować. Klikając w link zawarty w mailuwybiera dla siebie najbliższy Paczkomat, Paczkomat rezerwowy oraz podaje numer telefonu. Gdy paczka dotrze na miejsce na podany numer wysyłany jest kod do odebrania przesyłki.

Sam odbiór jest już banalnie prosty. Podchodzimy do panelu kontrolnego Paczkomatu, wybieramy opcję Odbierz przesyłkę, podajemy swój numer telefonu i otrzymany wcześniej kod. Wybrana skrzynka się otwiera, odbieramy zawartość i możemy już iść do domu posłuchać kolęd z płyty. Proste i wygodne, aczkolwiek lepszym rozwiązaniem jest chyba niespodziewana pocztówka do bliskiej osoby.

Chociaż płyta z kolędami fajna - słucham sobie właśnie.
Więc drogi czytelniku nie czekaj dłużej - do wysłania zostało w tej chwili jeszcze 66212 kartek, a było ich 10000. Spraw komuś przyjemność.0 komentarze:

Prześlij komentarz