środa, 9 maja 2012

Polska #53 Na sportowo
Jutro próbuję swoich sił w Juwenaliowym Turnieju Siatkówki Plażowej, a skoro właśnie dzisiaj trafiła do mnie ta pocztówka, po prostu muszę ją pokazać bez żadnej zwłoki. Kartkę dostałem od Leny, w ramach "Oferuję tag", a została ona wydana przez Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Do Leny trafiła jako promocja Muzeum, wraz z materiałami reklamowymi. A teraz zasiliła moją kolekcję i pozwala mi po raz kolejny na pisanie o bieżących wydarzeniach za pośrednictwem otrzymywanych pocztówek.

Siatkówka plażowa to bardzo specyficzny sport. W wydaniu mężczyzn prawdziwe igrzyska siły i precyzji, w wydaniu kobiecym czyste piękno sportu. Turniej juwenaliowy nie ma ograniczeń pod względem płci, więc może znajdzie się jakaś ciekawa zawodniczka. Interesujące widoki na pewno podziałały by jako naturalny doping ;)

Co ciekawe będzie to mój debiut jeśli chodzi o plażowe zmagania siatkówkowe. Miałem okazje grać na różnych halach, w różnych drużynach i z różnymi rezultatami, ale jeśli chodzi o grząski grunt pod nogami to będzie moje pierwsze z nim doświadczenie. Dochodzi też kwestia słońca, które może świecić prosto w oczy i znacznie utrudniać grę.

1 komentarze:

  1. No to życzę jutro powodzenia! Sama bym z chęcią pograła w siatkówkę ;)

    OdpowiedzUsuń