sobota, 11 stycznia 2014

Polska #130 Woda Góry Las

Dzisiaj spotkała mnie miła niespodzianka. W czwartek zamówiłem chustę wielofunkcyjną z serii znaki zodiaku od firmy Woda Góry Las: http://www.wgl.pl/. "Buffy' z serii 4Fun od dawna zachęcały mnie swoim wyglądem, funkcjonalnością oraz niską ceną. Paczkę odebrałem w Paczkomatach i jak się okazało, oprócz rzeczonej chusty wielofunkcyjnej i faktury przesyłka zawierała taka sympatyczną pocztówkę. A akurat zaczynało mi brakować pretekstu dot ego by pisać dalej na blogu o mojej najnowszej pasji i zanudzać was kolejnymi relacjami z biegowych zawodów.

Obecnie dopadła mnie infekcja i z jutrzejszego startu w 1 Biegu łódzkim Policz się z cukrzyca chyba będę musiał zrezygnować. Nie powiem, że mi nie szkoda. W końcu na tylu konferencjach diabetologicznych byłem w tym roku. Ostatnia odbywała się.... dzisiaj. Ale o samym biegu ani słowa na niej nie powiedzieli.
http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,117108,15250723,WOSP___Sie_biega__w_Grand_Prix_Lodzi.html

2 komentarze:

  1. Witam!
    Zapraszam do udziału w zabawie "Pocztówka z Włoch". Wystarczy się zgłosić, spełnić kilka punktów 'wymagań' i czekać na offa z Włoch. Czas zabawy: 17.01-23.02.2014. Zgłoszenia przyjmowane są do 16.01 do 15:30.
    Przewidziane są drobne upominki/nagrody! :D
    http://mojepocztowkipostcrossing.blogspot.com/2014/01/wielka-niespodzianka.html

    OdpowiedzUsuń