środa, 27 czerwca 2012

Ukraina #10 Doniecki półfinał
Dziś czeka nas wielkie, emocjonujące starcie Hiszpanii z Portugalią. Stawką ćwierćfinał, ale też chwała i prestiż do zdobycia na samym futbolowym szczycie. Jak możecie się spodziewać dzisiaj kibicuję Portugalii. To naprawdę bardzo mocna, ciekawa ekipa i chciałbym, żeby zagrała w finale. Po za tym irytuje mnie barceloński styl reprezentacji Hiszpanii. Klepią,, bronią się, często nawet porządnego napastnika nie wystawią. Trochę nie o to w futbolu chodzi moim zdaniem.

Co przed meczem mówi gwiazda Realu Madryt i reprezentacji Portugalii?
"Nie czuję presji przed spotkaniem z Hiszpanami - powiedział Cristiano Ronaldo. - Takie mecze to część mojego życia. Od 10 lat rozgrywam spotkania o podobnym ciężarze gatunkowym, czy to w klubie, czy w reprezentacji i po prostu do tego przywykłem. Nie czuję więc presji, ale za to czuję odpowiedzialność
- Byłoby cudownie dla Portugalii, gdyby po raz kolejny zagrał w finale mistrzostw Europy, choć wiem, że to będzie bardzo trudne zadanie. To będzie twarda walka na boisku, ale jesteśmy w stanie wygrać. Wiem, że Hiszpanie mają mniej czasu na odpoczynek, niemniej jednak to 3 dni to więcej czasu niż potrzeba. Nie sądzę zatem, żeby miało to jakieś przełożenie na wynik" - zakończył.

Dziś o 20.45 rozpocznie się to pasjonujące starcie.
0 komentarze:

Prześlij komentarz