czwartek, 19 lipca 2012

Polska # 77 Pechowy stadion?


Między 20 a 21 lipca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu rozegrany zostanie ciekawy turniej piłkarski. Weźmie w nim udział mistrz Polski Śląsk Wrocław a także PSV Eindhoven, Benfica Lizbona i Athletic Bilbao. Znakomite kluby wśród których drużyna z Dolnego Śląska wypada dosyć blado. W dodatku uczestnicy imprezy zapewnili, że przyjadą do Wrocławia w najsilniejszych składach. A wszystko do zobaczenia na antenie TVP1.

Na wrocławskiej arenie rozegrane zostaną łącznie cztery mecze. Impreza zacznie się od losowania par półfinałowych, które zmierzą się ze sobą 21 lipca. O godz. 14. kibice zobaczą pierwszy mecz eliminacyjny, a o 17 drugi. Zwycięzcy par 22 lipca zagrają w finale (godz. 14:45), a pokonani w meczu o 3. miejsce (godz. 11:45).

Stadion Miejski we Wrocławiu po raz kolejny będzie więc areną dla gry znakomitych piłkarzy. W czasie Euro przypadła mu niewdzięczna rola areny, na której reprezentacja Polski pożegnała się z turniejem. Z drugiej strony 3 mecze tutaj zagrała drużyna Czech, która okazała się zwycięzcą naszej grupy. Może więc ten stadion nie jest taki pechowy? Zobaczymy. Śląsk aspiruje przecież w tym sezonie do gry w Lidze Mistrzów, a żeby to osiągnąć musi znakomicie radzić sobie na własnym stadionie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz